Repertoar

 
Subota
31.10.2020.
12:00
USPAVANA LEPOTICA
Režija: Živomir Joković
Pisac: Živomir Joković (po motivima istoimene bajke Šarla Peroa)
Uzrast: 2-8
Traje: 40
 
Subota
31.10.2020.
17:00
KARIJUS I BAKTUS
Režija: Stevan Bodroža
Pisac: Tubjern Egner
Uzrast: 2-8
Traje: 45
 
Nedelja
01.11.2020.
12:00
BAJKA O RIBARU I RIBICI
Režija: Marija Krstić
Pisac: Po motivima bajke u stihu A.S. Puškina
Uzrast: 5-10
Traje: 45
 
Nedelja
01.11.2020.
17:00
ZMAJEVSKI ROĐENDAN
Režija: Marija Krstić
Pisac: Po motivima knjige pesama "Još nam samo ale fale" Ljubivoja Ršumovića
Uzrast: 4+
Traje: 45
 
Subota
07.11.2020.
12:00
PINOKIO
Režija: Živomir Joković
Pisac: Aleksej Tolstoj- Eva Borisova
Uzrast: 4-10
Traje: 60
 
Subota
07.11.2020.
17:00
ŠEŠIR PUN BOJA
Režija: Ivana Koraksić
Pisac: Ivana Koraksić
Uzrast: 3-8
Traje: 45
 
Nedelja
08.11.2020.
12:00
ZOOTEKA
Režija: Vladan Đurković
Pisac: Aleksandar Đaja
Uzrast: 3-10
Traje: 50
 
Nedelja
08.11.2020.
17:00
ALISA U ZEMLJI ČUDA
Režija: Ivana Koraksić
Pisac: Po motivima knjige Luisa Kerola
Uzrast: 4+
Traje: 50
 
Subota
14.11.2020.
17:00
PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA
Režija: Siniša Rakić
Pisac: Jirži Štreda
Uzrast: 2-8
Traje: 45
 
Nedelja
15.11.2020.
12:00
PETAR PAN
Režija: Dragoslav Todorović
Pisac: Igor Bojović
Uzrast: 2-12
Traje: 55
 
Nedelja
15.11.2020.
17:00
KNJIGA O DŽUNGLI
Režija: Marko Jovičić
Pisac: Po motivima knjige Radjara Kiplinga
Uzrast: 4+
Traje: 60
 
Subota
21.11.2020.
12:00
PEPELJUGA
Režija: Džanan Kaba
Pisac: Šarl Pero
Uzrast: 2-9
Traje: 45
 
Subota
21.11.2020.
17:00
TRI PRASETA
Režija: Borislav Mrkšić
Pisac: Borislav Mrkšić
Uzrast: 2 - 7
Traje: 45
 
Nedelja
22.11.2020.
12:00
BELA GRIVA
Režija: Predrag Stojmenović
Pisac: Rene Gijo
Uzrast: 7+
Traje: 55
 
Nedelja
22.11.2020.
17:00
DOGODILO SE U LUTKOVU
Režija: Živomir Joković
Pisac: Jozef Per i Leo Spacil
Uzrast: 2-7
Traje: 45
 
Subota
28.11.2020.
12:00
TUŽNI PSIĆ
Režija: Živomir Joković
Pisac: Po motivima priče Zdenjeka Florijana
Uzrast: 2-7
Traje: 35
 
Subota
28.11.2020.
17:00
PUSTOLOVINE TILA VRAGOLANA
Režija: Marija Barna Lipkovski
Pisac: Po originalnoj drami Marijane Ajzenkol
Uzrast: 6+
Traje: 50
 
Nedelja
29.11.2020.
12:00
ALADINOVA ČAROBNA LAMPA
Režija: Nikola Zavišić
Pisac: Aleksandar Novaković
Uzrast: 2-9
Traje: 45
 
Nedelja
29.11.2020.
17:00
CVRČAK I MRAV
Režija: Staša Koprivica
Pisac: Milena Depolo
Uzrast: 4-12
Traje: 40

Repertoar

 
Subota 31.10.2020. 12:00
USPAVANA LEPOTICA
Režija: Živomir Joković
Pisac: Živomir Joković (po motivima istoimene bajke Šarla Peroa)
Uzrast: 2-8
Traje: 40
 
Subota 31.10.2020. 17:00
KARIJUS I BAKTUS
Režija: Stevan Bodroža
Pisac: Tubjern Egner
Uzrast: 2-8
Traje: 45
 
Nedelja 01.11.2020. 12:00
BAJKA O RIBARU I RIBICI
Režija: Marija Krstić
Pisac: Po motivima bajke u stihu A.S. Puškina
Uzrast: 5-10
Traje: 45
 
Nedelja 01.11.2020. 17:00
ZMAJEVSKI ROĐENDAN
Režija: Marija Krstić
Pisac: Po motivima knjige pesama "Još nam samo ale fale" Ljubivoja Ršumovića
Uzrast: 4+
Traje: 45
 
Subota 07.11.2020. 12:00
PINOKIO
Režija: Živomir Joković
Pisac: Aleksej Tolstoj- Eva Borisova
Uzrast: 4-10
Traje: 60
 
Subota 07.11.2020. 17:00
ŠEŠIR PUN BOJA
Režija: Ivana Koraksić
Pisac: Ivana Koraksić
Uzrast: 3-8
Traje: 45
 
Nedelja 08.11.2020. 12:00
ZOOTEKA
Režija: Vladan Đurković
Pisac: Aleksandar Đaja
Uzrast: 3-10
Traje: 50
 
Nedelja 08.11.2020. 17:00
ALISA U ZEMLJI ČUDA
Režija: Ivana Koraksić
Pisac: Po motivima knjige Luisa Kerola
Uzrast: 4+
Traje: 50
 
Subota 14.11.2020. 17:00
PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA
Režija: Siniša Rakić
Pisac: Jirži Štreda
Uzrast: 2-8
Traje: 45
 
Nedelja 15.11.2020. 12:00
PETAR PAN
Režija: Dragoslav Todorović
Pisac: Igor Bojović
Uzrast: 2-12
Traje: 55